می توان از آن به عنوان یک چشم به هم زدن یاد کرد! - پایگاه خبری تحلیلی عصر ماه اهواز

  مشاهده مطلب

      ۲۱ اسفند ۱۳۹۷      ۰             99601      اجتماعی, شهرستان ها   Print This Post Print This Post

می توان از آن به عنوان یک چشم به هم زدن یاد کرد! به گونه ای که قرار است در کتاب گینس هم این موضوع با تیتر درشت نوشته شود! که می توان از آن به عنوان یک افتخار یاد کرد!!.همچنین دراین مجموعه خدمات پزشکی و پیرا پزشکی و جوان پزشکی و چند نقطه پزشکی به نحو بسیار مطلوب و حتا اینترنتی و تصویری ارایه می شود؛ طوری که چشم دشمنان از جمله استکبار جهانی از وجود این همه امکانات و علوم و فنون جدیده و زیادیه از حدقه که چیزی نیست از ریشه بیرون آمده و قرار است در همین شهر اولین ها پیوند زده شود!

البته بسیاری از شهرهای همجوار ما که از شبکه بهداشت به دانشگاه علوم پزشکی ارتقا یافتند، از برکت شهرستان مسجدسلیمان بوده اما مردم این دیار- که از قضا در ناز و نعمت به سر می برند و از خوشی نمی دانند چه گونه روز و شب را به هم گره بزنند از این که می بینند تشکیلات مسجدسلیمان هر دقیقه دارد قوی و قوی تر می شود به گونه ای که دیگر جایی برای توسعه ندارد، ناراحت هستند و از مسوولان انتظار دارند به شهرهای دیگر استان و نیز شهرهای کشور هم برسند و این قدر مسجدسلیمان را جدی نگیرند و به مسجدسلیمانی هم نرسند که دیگر ظرفیتی برای ترقی و توسعه و دلخوشی بیشتر ندارند!!

به راستی علت این که مسوولان مربوط، تمام امکانات و رفاهیات را برای یک زندگی عالی فقط برای مسجدسلیمانی ها فراهم آورده اند و به دیگر شهرها نمی رسند؛ چیست و چرا این قدر به منافع مردم مسجدسلیمان اهمیت می دهند؟!!آیا خون مردم شهر اولین ها رنگین تر از مردم دیگر شهرها و استان ها و نیز خود مسوولان خیلی خدمتگزار است؟! چرا سرنوشت بیش از دویست هزار نفر از مسجدسلیمانی ها این قدر مهم و حیاتی شده که سال های سال مسوولان عزیز به مسجدسلیمان و مسجدسلیمانی بیش از تمام شهرهای ایران می رسند؟!!آقایان مسووول! چرا بیش از نیمی از شبانه روز را به توسعه اتوبان ها یا به عبارت بهتر بزرگ راه های زیبای مسجدسلیمان- اهواز- مسجدسلیمان- شوشتر- مسجدسلیمان- اندیکا و مسجدسلیمان- هفتکل اختصاص داده اید به گونه ای که حتا دیده شده جان خود را در این راه به خطر انداخته اید!!

آقایان! مسجدسلیمان بسیار بیش تر از مردم عادی، پزشک متخصص دارد و دیگر به پزشک به ویژه از نوع متخصص نیاز ندارد!! البته، قرار است از مسجدسلیمان به تمام شهرهای کشور و حتا خارج از کشور متخصص صادر کنیم تا پرندگان عدالت اجتماعی و قسط اسلامی در آسمان همه ی شهرها به طور مساوی به پرواز درآیند!!در حالی که مردم شهر از زیادبود پزشک نمی دانند به کجا فرار کنند ولی باندهای قدرت بهداشت و درمان همچنان به دنبال منافع مردم هستند و دقیقه به دقیقه نسبت به اعزام انواع پزشک به شهرستان اقدام می کنند!! این چه وضعی است آخر؟!!به مسوولان عزیز توصیه می کنیم تا دیر نشده شهرستان مسجدسلیمان را از زیادبود پزشک- که دیگر به حد انفجار رسیده است(!)- رهایی بخشید.البته، حالا که مدیری توانمند و پای کار در شبکه بهداشت قرارگرفته است و برای تغییرات مدیریتی گام بر می دارد، لازم است از او حمایت شود تا مردم مسجدسلیمان بیش از این از شر توسعه بی حد و حصر بهداشت و درمان- که دیگر دارد دل شان را می زند- خلاص شوند!!

حبیب بهرامی

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

دیدگاه های بسته

با عرض پوزش. مطلبی یافت نشد!