رقیب جدی حسنوند در اندیمشک ثبت نام کرد ؛ قلاوند در روز بارانی آمد - پایگاه خبری تحلیلی عصر ماه اهواز

  مشاهده مطلب

      ۱۴ آذر ۱۳۹۸      ۰             104588      شهرستان ها, عکس   Print This Post Print This Post

در چهارمین روز ثبت نام داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که به روز "چهره ها" در خوزستان نامیده شده ، جهانبخش قلاوند مدیرکل سابق امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان و رقیب جدی نماینده کنونی بیا حضور در فرمانداری اندیمشک ثبت نام و کاندیداتوری خود را اعلام کرد. قلاوند پیش از ورود به ستاد انتخابات گفتگویی با خبرنگاران داشت که از نظر می گذرد:

در یک روز بارانی و زیبا عازم ستاد ثبت نام برای کاندیداتوری دوره ی یازدهم مجلس هستید. نظرتان در مورد انتخابات این دوره چیست؟

✅ انقلاب ها عموما روندی تکاملی دارند. جامعه و دولت در طول این چهل سال نوسانات زیادی از سر گذرانده است. امواج سینوسی انقلاب ها امری طبیعی است. من برآیند کلی حرکت جامعه ی ایران را مثبت و رو به جلو می دانم.به نظرم جامعه به سطحی تاریخی از انباشت آگاهی رسیده است و مجلس یازدهم باید بازتاب شاخصه های امروزین جامعه باشد.ترکیبی از نیروهای اصیل و باورمند انقلابی که درعین مقاومت و ایستادگی در برابر بیگانگان ، پیشرفت کشور و آسایش و برخورداری مردم از استانداردهای زندگی شایسته را دغدغه ی خود می دانند.

✳ شما نامزد چه طیف و جناحی از کشور و شهرستان هستید؟

✅ من نامزد جریان مردمی اتحاد هستم که منافع ملی و مصالح نظام را در سطح کلان و وجوه مشترک شهروندان اندیمشکی را نمایندگی می کند.آرای تصاعدی قبلی و اقبال عمومی « وجدان بیدار شهروندان » به من گوشزد می کند که مطالبات و خوبیهای مشترک مردم اندیمشک را نمایندگی نمایم.

✳ با توجه به نا امیدی مردم از وعده های نادرست ، جنابعالی چه منش و الگویی را برای نمایندگی مجلس مفید می دانید؟

✅ هیچ روش و منشی بهتر و کارآمدتر از اخلاقی بودن نیست. اصولا نامزدی که بر بال شایعات و وعده ها سوار است نمی تواند شایستگی های مردم را نمایندگی کند. سیاستگذاری عمومی علاوه بر دانش وسیع به ظرفیت های اخلاقی والا نیاز دارد. چون دست سیاستمداران برای لغزش و پایمال نمودن حقوق ملت باز است در این جایگاه باید افراد اثبات شده و حقیقتا مردمی و درستکار قرار بگیرند.به نظر من اولیاء الله همه ی وجودشان خیر و نیکی درحق دیگران بوده و الگوی شهیدان راه حق که نماد فداکاری هستند بسیار معنوی تر و جذاب تر است. اگر سیاستمداران و نمایندگان ما به مقام فدا شدن در راه ارزشهای والا و کیمیای عشق به مردم برسند سیاست و نمایندگی هم قرب و عزت خوبی خواهد داشت.به قول حافظ:

دست از مس وجود چو مردان ره بشوی   تا کیمیای عشق بیابی و زر شوی

✳ در مورد صلاحیت شما بهن صورت گسترده شایعه پراکنی می کنند. به نظرتان چرا برخی به این حربه ها متوسل می شوند؟

✅ اینکه برخی خیال بد می کنند و بر نعش رقیب خود پل می بندند مانند تشنه ای هستند که سراب می بینند.

خیال خام پلنگ من به سوی ماه جهیدن بود           و ماه را ز بلندایش به روی خاک کشیدن بود!

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

دیدگاه های بسته