‎آمادگی انجمن خیریه ۱۴ معصوم اهواز برای دریافت کمک‌ها و نذورات مردمی - پایگاه خبری تحلیلی عصر ماه اهواز

  مشاهده مطلب

      ۰۸ مرداد ۱۳۹۹      ۰             116145      اجتماعی, خوزستان   Print This Post Print This Post

‎انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز جهت کمک‌رسانی به هموطنان نیازمند اهواز، برای جمع‌آوری کمک‌های نقدی و نذورات عید قربان اعلام آمادگی کرد.‎روابط عمومی انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز در اطلاعیه‌ای آورده است: انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز با استعانت از درگاه خداوند متعال و توسل به پیامبر عظیم‌شان اسلام حضرت محمد (ص) و ائمه معصومین علیهم السلام به نیت کمک رسانی به هموطنان نیازمند در کلانشهر اهواز، اقدام به جمع‌آوری کمک‌های نقدی، نذورات و هدایای عید قربان می‌کند.

‎انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز به منظور تامین مواد پروتئینی خانواده های ایتام و نیازمند پوشش، آماده دریافت سفارش ذبح گوسفند قربانی، عقیقه، گوشت اهدایی و یا مشارکت شما در تامین بخشی از وجه گوسفند است. ‎لذا از هموطنان خیر خواه که هدف‌شان کمک‌رسانی به نیازمندان واقعی جامعه است، تقاضا می شود نسبت به واریز مبالغ کمک‌های خود به شماره کارت ۶۰۳۷۶۹۱۹۹۰۰۰۹۳۳۴ بانک صادرات اقدام کنند و ما را در این کار مقدس یاری رسانند.

‎ ضمنا شهروندان گرامی می توانند با ارسال کد دستوری #۵۱۰*۱۴۱۰۰*۶۶۵۵* و یا مراجعه حضوری به دفاتر انجمن در سطح شهر و همچنین مراجعه به سایت انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز به نشانی زیر https://14ma.ir نسبت به واریز مبالغ کمک‌های خود اقدام نمایند.‎انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز کاملا به اهمیت شرعی موضوع دریافت وجوه مردمی و رساندن آن به نیازمندان شناسایی شده واقف و آگاه است و نسبت به رعایت حق‌الناس مردم و نیز رعایت پروتکل های بهداشتی ، تمام حساسیت و دقت‌های لازم را معطوف می‌دارد.

‎گفتنی است، انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز ، به همت، حمایت و اعتماد خیرین، ۳۲ سال سابقه خدمت رسانی به ایتام و نیازمندان را به عنوان سرمایه عظیم اجتماعی خود دانسته وبیش از ۱۴۰۰ خانوار با جمعیتی بالغ بر چهار هزار نفر را تحت پوشش دارد.‎این انجمن خیریه به تأمین نیازهای مادی و معنوی خانواده های ایتام و نیازمند اهتمام ورزیده و فعالیت های زیادی را در زمینه های فرهنگی، آموزشی، اشتغالزایی، مستمری ماهیانه، کمک هزینه درمان، توانمندسازی، تامین جهیزیه و مسکن نیازمندان و ... انجام می دهد.

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

دیدگاه های بسته