پیام تبریک دکتر شبیب جویجری به مناسبت روز خبرنگار - پایگاه خبری تحلیلی عصر ماه اهواز

  مشاهده مطلب

      ۱۷ مرداد ۱۳۹۹      ۰             116691      سیاسی, فرهنگی و هنری   Print This Post Print This Post

دکتر شبیب جویجری نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه اهواز،کارون،حمیدیه و باوی به مناسبت روز خبرنگارپیامی را منتشر کرد. متن پیام دکتر جویجری به شرح زیر است :

اینک باردیگر روز خبرنگار و سالروز شهادت محمود صارمی، خبرنگار فقید در مسیر اطلاع رسانی فرا رسیده است؛ روزی که تداعی گر جانفشانی تمامی شهدا و جانبازان این عرصه ی مقدس است، و از همین رهگذر این روز را به تمامی شرافت مندان اهل قلم و اصحاب رسانه تبریک عرض می کنم.اصحاب. فرهنگ و رسانه خاصه خبرنگاران سخت کوش میهن عزیزمان؛ همراه با درک فراز و فرودهای حساس و حیاتی زمانه؛ چه در روزهای آرام و چه در ایام تلخ کامی ها و سختی ها؛ همواره به رسالت آگاهی‌بخشی خود عمل کرد‌‌ه‌اند و در همراهی با مردم و مسئولین، سنگ تمام گذاشته‌اند.

خبرنگاران به واقع جهادگران خط مقدم دیپلماسی رسانه‌ای کشورند، و افسران جنگ نرم در زمانه ما. همانانی که با بردباری و تحمل همه حداقل‌ها، دوشاش مردم و برای مردم می جنگند.اگر چه حضور و ازجان‌گذشتگی خبرنگاران در گزارش ایام و بحران‌های متنوع،از ریزگرد و طوفان و سیل و خاصه بحران کنونی کرونا و همه بحران های دیگری که پشت سرگذاشتیم، نشانه ای است از این که هر روز را باید روز خبرنگار نامید و به احترام قلم تمام قد ایستاد؛ اما هفدهم مرداد فرصتی است مغتنم برای بزرگداشت روز خبرنگار و پاسداشت قلم می دانم لذا بر خود واجب می دانم این روز بزرگ که تقارن آن با عیدسعید غدیر همراه است رابه کلیه خبرنگاران عزیز تبر یک و تهنیت عرض می نمایم واز خداوند منان برای همگان توفیق و سعادت آرزو مندم

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

دیدگاه های بسته