مخالفت با دولت به یک ژست سیاسی تبدیل شده است - پایگاه خبری تحلیلی عصر ماه اهواز

  مشاهده مطلب

      ۱۶ تیر ۱۳۹۹      ۰             114586      سیاسی, عناوین اصلی   Print This Post Print This Post

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با بیان این که مخالفت با دولت به یک ژست سیاسی تبدیل شده است، گفت: مردم امروز به دقت رفتار و عملکرد نمایندگان جدید را رصد می‌کنند تا ببینند به چه میزان به وعده‌های انتخاباتی خود عمل می‌کنند.علی بختیار نماینده سابق مجلس با اشاره به اخبار و وقایعی که طی آغاز به کار مجلس جدید تاکنون به وقوع پیوسته، عقیده دارد؛ برخی از نمایندگان فاقد هدف و برنامه تلاش می‌کنند با شعار و جوسازی برای خود کارنامه و عملکردی دست و پا کنند که با توجه به شرایط کنونی کشور دور از انصاف و منطق است.

نماینده سابق مردم گلپایگان و خوانسار اظهار داشت: مجلس محل قانون‌گذاری و نظارت بر عملکرد سایر دستگاه‌ها است و نمایندگان ابزار قانونی لازم را برای نیل به این اهداف دارند و نباید خارج از چارچوبهای رسمی و قانونی و با اتهام و ناسزا مسوولان را مورد خطاب قرار دهند و جامعه را بیش از پیش وارد بازی‌ها و جریان‌سازی های سیاسی بی‌حاصل بکنند.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم گفت: دغدغه امروز کشور رفع گرفتاری‌ها و معضلات ناشی از تحریم‌ها، کرونا، بازار سکه و ارز است و دولت با وجود انواع و اقسام دشمنان خارجی و مخالفان داخلی کاری از پیش نخواهد برد مگر در سایه همدلی و همکاری همه مسئولان و خدمتگزاران نظام. نمایندگان به جای ایجاد التهاب در مجلس و جامعه، برنامه راهبردی و کارشناسانه ارایه کنند تا به سود مردم و کشور باشد.

رییس فراکسیون پاسخگوی مجلس دهم همچنین گفت: امروزه با توجه به گسترش وسایل ارتباطی کوچک‌ترین وقایع با بیشترین سرعت در سراسر جهان منتشر می‌شود و هر اظهار نظر موجی از انتقادات را متوجه افراد می‌کند که زیبنده یک نماینده مجلس نیست با ادبیاتی سخیف و دور از شأنیت جایگاه نمایندگی مردم با کسی سخن بگوید. مردم امروز به دقت رفتار و عملکرد نمایندگان جدید را رصد می‌کنند تا ببینند به چه میزان به وعده‌های انتخاباتی خود عمل می‌کنند.بختیار در پایان ضمن امیدواری از بازگشت امید و نشاط به جامعه از مسئولان خواست تا به دور از بازی‌ها و جنجال‌های سیاسی بی‌حاصل، نهایت تلاش و همکاری را در تمامی سطوح مدیریتی کشور برای بازگرداندن جامعه به وضعیت ثبات و آرامش به کار بگیرند.

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

دیدگاه های بسته