پایان صدرنشینی لیورپول با گلباران چلسی توسط منچسترسیتی - پایگاه خبری تحلیلی عصر ماه اهواز

  مشاهده مطلب

      ۲۲ بهمن ۱۳۹۷      ۰             98094      عناوین اصلی, ورزشی   Print This Post Print This Post

بازیکنان تیم منچسترسیتی درادامه رقابت های هفته بیست و ششم لیگ برتر انگلیس یکشنبه شب چلسی را با نتیجه ۶ برصفر شکست داده و به صدر نشینی ۲۴ ساعته لیورپول پایان دادند. شاگردان «یورگن کلوپ» شب گذشته با برتری ۳ برصفر برابر بورنموث به صدر جدول صعود کردند اما با برتری امشب منچسترسیتی مقابل چلسی به اجبار از صدر جدول پایان آمده و جای خود را به آبی آسمانی ها دادند.

شاگردان « پپ گواردیولا» در حساس ترین دیدار این هفته در ورزشگاه « اتحاد» میزبان شاگردان «مائوریتسو ساری» بوده و با ارائه بازی یک طرفه تیم نامدار چلسی را با نتیجه خیره کننده ۶ برصفر از پیش رو برداشتند.« رحیم استرلینگ» در دقایق ۴ و ۸۰ ، «ایلکای گوندوگان» دردقیقه ۲۵ و «سرخیو آگوئرو» دردقایق ۱۳ و ۱۹ درجریان بازی و ۵۶ از روی نقطه پنالتی برای تیم منچسترسیتی مقابل چلسی گلزنی کردند.

پپ گواردیولا با این برتری خیره کننده ۶۵ امتیازی شده و به دلیل تفاضل گل مناسب تر نسبت به لیورپول درصدر جدول رده بندی لیگ برتر جزیره قرارگرفتند.چلسی تیم بخت برگشته این روزهای انگلیس نیز با قبول این شکست سنگین و ۵۰ امتیاز اندوخته از دیدارهای گذشته خود همچنان جایگاه پنجم را حفظ کرد.در این دیدار تیم منچسترسیتی در ۵۶ درصد از زمان بازی مالک توپ و میدان بود از ۱۴ حمله موفق برروی دروازه چلسی هشت حمله آنان درچارچوب بود که شش حمله آنان به گل تبدیل شد.

ترکیب منچسترسیتی:ادرسون، واکر، استونز، لاپورته، دی بروینه، فرناندینیو، گوندوگان، زینچنکو، استرلینگ، برناردو سیلوا، آگوئرو.

ترکیب چلسی:کپا، آسپلیکوئتا، رودیگر، لوئیز، آلونسو، ژورژینیو، کانته، بارکلی، پدرو، گونزالو هیگواین، ادن هازارد.

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

دیدگاه های بسته

با عرض پوزش. مطلبی یافت نشد!