محسن هاشمی: انتخابات پرشور تضمین‌کننده وحدت ملی است - پایگاه خبری تحلیلی عصر ماه اهواز

  مشاهده مطلب

      ۲۹ دی ۱۳۹۸      ۰             106388      سیاسی, عناوین اصلی   Print This Post Print This Post

رییس شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ایران ضمن درخواست از شورای نگهبان برای تجدیدنظر در ردصلاحیت‌ نامزدهای برخی جناح‌های سیاسی کشور، تاکید کرد: برگزاری انتخابات پرشور، تضمین‌کننده وحدت ملی است.«محسن هاشمی» روز یکشنبه در گفت‌وگو با ایرنا خاطرنشان کرد: نزدیک دهه فجر و انتخابات هستیم، مسلما داشتن یک انتخابات پرشور می‌تواند در مقابل تهدیدات دشمنان خیلی موثر باشد و باید هر کاری برای برگزاری پرشور انتخابات انجام دهیم. به همین دلیل امیدوارم شورای نگهبان نسبت به ردصلاحیت‌ها تجدیدنظر کند تا هر دو جناح بتوانند در انتخابات حضوری پرشور داشته باشند.

رییس شورای شهر تهران به نقش موثر انتخابات در ایجاد وحدت ملی و تقویت سرمایه اجتماعی در کشور اشاره کرد و افزود: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی، هر یک تا دوسال انتخابات برگزار کرده‌ایم که این انتخابات‌ در حفظ و تثبیت جمهوری اسلامی بسیار موثر بوده‌اند. اگر شورای نگهبان اجازه دهد که انتخابات پرشوری داشته باشیم، این موضوع می‌تواند وحدت در کشور را تقویت کند.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، دوم اسفندماه‌ امسال برگزار می‌شود.طی روزهای اخیر اظهارات رییس جمهوری مبنی بر لزوم فراهم کردن مشارکت حداکثری در انتخابات و اینکه با یک جناح نمی توان کشور را اداره کرد، بحث‌های زیادی در این خصوص در رسانه‌ها و شبکه های اجتماعی شکل گرفته است.

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

دیدگاه های بسته