پیروزی پرگل دختران فوتبالیست ایران برابر لبنان - پایگاه خبری تحلیلی عصر ماه اهواز

  مشاهده مطلب

      ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸      ۰             101444      بانوان, عناوین اصلی, ورزشی   Print This Post Print This Post

تیم فوتبال زیر ۱۹ سال دختران ایران در آخرین دیدار خود در چارچوب مرحله گروهی رقابت های قهرمانی آسیا برابر لبنان به برتری پرگل پنج بر یک دست یافت.تیم فوتبال دختران ایران که در دیدار نخست خود برابر ویتنام به تساوی رسیده بود، در دومین دیدار بازی را با نتیجه ۲ بر صفر به کره جنوبی واگذار کرد.شاگردان کتایون خسرویار در دیدار پایانی از ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه امروز (سه شنبه) به وقت ایران به مصاف لبنان رفتند و با نتیجه پنج بر یک فاتح میدان شدند.

دروازه ایران در دقایق اولیه به وسیله لبنانی ها باز شد اما ملی پوشان به سرعت توانستند این گل را در دقیقه ۱۵ جبران کنند. ویدا رعیت پور نخستین گل این دیدار را به تور دروازه لبنان چسباند.در دقیقه ۲۶ نگین زندی موفق شد تا برای دومین بار دروازه تیم حریف را باز کند.همچنین کیمیا رعیت در دقیقه ۲۷ به جای رقیه جلال نسب وارد زمین شد.ملی پوشان در تمام دقایق نیمه نخست به خوبی بر میدان مسلط بودند و این نیمه ۲ بر یک به سود ایران به پایان رسید.در دقایق اولیه نیمه دوم، داور یک ضربه پنالتی به سود ایران گرفت و این پنالتی توسط ویدا رعیت پرور گل سوم را برای ایران به ارمغان آورد.نگین زندی در دقیقه ۵۳ موفق شد تا گل چهارم را برای ایران به ثمر برساند.

همچنین زهرا معصومی در دقیقه ۶۹ گل پنجم را به تور دروازه لبنان چسباند.لبنان در بازی نخست برابر کره جنوبی ۹ بر صفر شکست خورد و در دیدار دوم با نتیجه چهار بر یک بازی را به ویتنام واگذار کرد.در نهایت این دیدار با نتیجه پنج بر یک به سود شاگردان کتایون خسرویار به پایان رسید.کره جنوبی با ۲ پیروزی به عنوان تیم اول گروه A به جمع هشت تیم مرحله نهایی دختران زیر ۱۹ًسال آسیا راه پیدا کرده است. ایران و ویتنام هر دو چهار امتیازی هستند و برای صعود به مرحله بعد باید منتظر نتیجه دیدار ویتنام و کره جنوبی باقی ماند. مرحله نهایی این مسابقات در روزهای پنجم تا هجدهم آبان امسال در تایلند برگزار خواهد شد.

**ترکیب تیم ایران:
مهدیه محمودی نیا (دروازه بان)، غزاله بنی طالبی، ملیکا محمدی، مرضیه فیضی، ویدا رعیت پرور، ثنا صادقی (کاپیتان)، نگین زندی، فاطمه شبان، رقیه جلال نسب، زهرا معصومی و گلنوش خسروی

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

دیدگاه های بسته