اهواز گوشت قربانی! - پایگاه خبری تحلیلی عصر ماه اهواز

  مشاهده مطلب

      ۱۷ بهمن ۱۳۹۷      ۰             97882      خوزستان, مقالات   Print This Post Print This Post

اهواز شهری که  تبدیل به گوشت قربانی شده و هر کسی هرتکه ای از آن را کنده و همانند غنیمت جنگی با خود میبرد.اهواز بی در و پیکر بدون مدیران لایق ،بدون دلسوز .شهری که نمایندهای مجلس آن از یک سو شهردار و شورای شهر آن هم از سوی دیگر استاندار محترم نیز در سوی دیگر برای به دست آوردن  کرسی ها و مناصب آن زور آزمایی میکنند و هرکدامشان نیز مدعی خدمت به مردم وخلق الله هستند و دایه مهربانتر از مادر.اما واقعیتی که در اصل تیشه به ریشه این شهر و سرمایه ها وظرفیتهای عظیم آن میزنند و نابود میکنند.

شهری که شورای شهر آن با اجماع حزبی شهردار را انتخاب نمودند و شهردار محترم شهررا در دست گرفته و به یک شهرجنگ زده ای تبدیل کرده که اکنون سر و صدای میهمانانی هم که چند صباحی برای گذراندن دوران تعطیلات خود به این شهر سفرکرده اند تا از زیبایی و طبیعت آن استفاده کنند و جز گردو خاک و جدولهای پوسیده و بتونی چیزی به چشمشان نمی آید را نیز در آورده است.ترافیک وحشتناک پیاده رو های مملو از دست فروشانیکه راه را برای قدم گذاشتن تنگ کرده اند وبا دادن رشوه به ماموران سد معبر  هرجایی که دلشان بخواهد بساطشان را پهن میکنند و خیابان و پیاده رو را تصاحب کرده اند،خیابانهای پر از گردو خاک پارک هایش پر از قلیان خیابانها پر از احشام آیا همچین چهره شهری برازنده ساکنین ومسافرین اهواز است!

آیا وقت آن نیست که از خواب غفلت و بی مسئولیتی بیدار شویم و به عنوان یک شهروند مسئولیت پذیرنگاهی به دور وبرمان بیندازیم ببینیم در کجای کشور و منطقه قرار داریم و به جای اینکه پیشرفت کنیم داریم پسرفت میکنیم ؟ آیا وقت آن نیست از شوراهای محترم شهر سوال کنیم شهرداری بعد از گذشت ۱۸ ماه وقت ان نرسیده چهره شهر با مدیرت ایشان عوض شود ! آیا وظیفه شورای شهر جز عزل ونصب شهردارو نظارت بر کارهای اوست؟چه عاملی باعث شده که بعداز تصمیم عده ای از شورایان نسبت به عزل شهرداری. مجددا رای برابقاء وی داده اند ؟چه کسی پشت این لابی گری ها قرار دارد و تصمیم بر نابودی شهر گرفته است؟چرا شورای شهر با وجود تمام بی مسئولیتی ها دستور بر عزل شهردار نمیدهد . چرا شورای شهر با وجود پیشنهاد افرادی کاردان و متخصص و توانمند یکی از این متخصصین را انتخاب نمی نماید !

مهرداد پرویزی

۱۳۹۷/۱۱/۱۶

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

دیدگاه های بسته