افزایش موارد بستری کرونا در تخت‌های عادی و ویژه خوزستان - پایگاه خبری تحلیلی عصر ماه اهواز

  مشاهده مطلب

      ۰۹ مهر ۱۳۹۹      ۰             120160      خوزستان, عناوین اصلی   Print This Post Print This Post

استاندار خوزستان: تعداد موارد بستری کرونا در تخت‌های عادی و ویژه بیمارستانی در حال افزایش است که این مساله علامت خطر و هشدار برای ما است.غلامرضا شریعتی در جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی خوزستان که امروز (۹ مهرماه) در استانداری خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: هرچند اکثر فعالیت مدارس به صورت مجازی است اما باید مراقبت بیشتری در خصوص پیک دوم التور و بیماری کرونا داشته باشیم.

میزان استفاده از ماسک در خوزستان کاهش یافته است؛ اکنون تعداد موارد بستری کرونا در تخت‌های عادی و ویژه بیمارستانی در حال افزایش است که این مساله علامت خطر و هشدار برای ما است.استاندار خوزستان ادامه داد: در پی افزایش موارد ابتلا به بیماری کرونا، موارد بستری و مرگ و میر نیز بالاتر خواهد رفت، بنابراین مردم باید سعی کنند بیشتر از وسایل خودمراقبتی استفاده و کمتر در مراکز شلوغ حضور پیدا کنند.
شریعتی گفت: ما نمی‌خواهیم زندگی مردم را تعطیل کنیم اما فعلاً باید بیشتر ملاحظه شود.وی بیان کرد: مردم باید خودشان را به جای کادر بهداشت و درمان قرار دهند. کادر بهداشت و درمان ماه‌ها است که خود را به خطر انداخته‌اند و درگیر این بیماری هستند اما بعضا مشاهده می‌کنیم که مردم از استفاده از ماسک امتناع می‌کنند در حالی که کادر بهداشت و درمان با لباس خاص، هشت تا نه ساعت کار می‌کنند و این شرایط، بسیار سخت و ملال‌آور است.

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

دیدگاه های بسته