رییس اتاق بازرگانی اهواز: فعالان اقتصادی همچون قاطبه ملت ایران در روز قدس شرکت می کنند - پایگاه خبری تحلیلی عصر ماه اهواز

  مشاهده مطلب

      ۰۹ خرداد ۱۳۹۸      ۰             102656      بانوان, خوزستان, عناوین اصلی   Print This Post Print This Post

رییس اتاق بازرگانی اهواز: فعالان اقتصادی همچون قاطبه ملت ایران در روز قدس شرکت می کنند.به ابتکار امام راحل ره جمعه آخر ماه رمضان به نام روز قدس نامگذاری شد. هدف از این نامگذاری آن بود که ملل مسلمان هیچگاه اشغال قبله ی اول خود توسط غاصبان صهیونیست را فراموش نمی کنند.روز. قدس نماد یاری رساندن به مردم ستمدیده فلسطین است.روز قدس روزی است که امید را در دل فلسطینیان زنده می کند و ترس از زوال و نابودی را به یاد و خاطر غاصبان می آورد.

بر همین اساس این روز هر سال با شکوهتر از سال قبل برگزار می شود که در همین راستا امسال نیز حماسه ای دیگر رقم خواهد خورد و ملت بزرگ ایران در کنار سایر ملل، همراه و همصدا در راهپیمایی روز قدس شرکت خواهند کرد.به نمایندگی از هیات نمایندگان و اعضای اتاق بازرگانی اهواز همچنین فعالان اقتصادی استان خوزستان اعلام می نمایم که شرکت در راهپیمایی روز قدس و اعلام انزجار از جنایات صهیونیستهای غاصب وظیفه ی ملی و دینی ما بوده و ضمن حضور در روز جمعه، شعار مرگ بر اسرائیل سر خواهیم داد.وعده ما صبح روز جمعه خواهد بود.

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

دیدگاه های بسته