بایدهای از درون تهی یا خاکستری ! - پایگاه خبری تحلیلی عصر ماه اهواز

  مشاهده مطلب

      ۲۲ مهر ۱۳۹۶      ۰             77014      مقالات   Print This Post Print This Post

وضع مدارس اصلا مطلوب نیست و باید اصلاح شود. وضعیت بیمارستانها در شأن مردم اهواز نیست، باید مسئولین پاسخگو باشند. خدمات شهری در اهواز اسفبار است و فورا برای آن باید چاره اندیشی بشود. آب اهواز شبیه به آب نیست و... آلودگی اهواز غیر قابل تحمل شده و باید... !!.اینها بایدهایی هستند که همواره از زبان نمایندگان تکرار می شوند بدون آنکه کسی محتوا و ماهیت آنها را بررسی یا تحلیل کند.

می دانیم که بایدها و نبایدها هستند که هنجار وار به زندگی انسانها نظم و جهت می دهند، اما نه بایدهای خاکستری و کدر و از درون تهی !.مردم بدنبال شنیدن کارهای شده و کارهایی که قطعا خواهند شد، هستند و نه بایدهای آمیخته به رفع تکلیفهای زبانی .چرا نباید نسبت به سخنان نمایندگان مجلس و برخی مسئولان که ژستهای ویژه بخود می گیرند و هر مشکل و معضلی را با یک باید و نباید تخدیری حل و فصل می کنند، چرا نباید حساس بود و مانع از ادامه چرخش این چرخه فارغ از فایده شد. چرا فرهنگ احترام به مردم در قالب صداقت و بیان نمی توانم در جایی که یک نماینده از انجام کاری عاجز باشد، نباید نهادینه شود؟

مگر نه اینکه << به انسانی که گرسنه است، از معنویت سخن گفتن و از کمال ارزشهای اخلاقی دم زدن، فریب است >> خوب چنین وضعی چه تفاوتی با بایدهای تکراری ، نشدنی و از درون تهی نمایندگان که به ورد زبان آنها تبدیل شده، دارد.<< بایدی >> که هیچگاه نور << تحقق و شدن >> به خود نگیرد، همان بهتر که در آرشیو ادراکی نمایندگان!! باقی بماند.

 علی عبدالخانی
 جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

 

 

کوتاه از اقدامات مدیریت و کارگران فولاد اکسین اهواز در راستای تحقق شعار رونق تولید